15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2593
update-catalogue
Stepán Pala (1944), geel optisch geslepen glas object,

herkomst Galerie Rob van den Doel, Den Haag, circa 1995. (krasjes op stand vlak)

h. 27 cm. b. 40 cm. d. 20 cm.

[1]

Taxatie: € 800 - € 1.200
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €