15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Stepán Pala (1944), geel optisch geslepen glas object,
herkomst Galerie Rob van den Doel, Den Haag, circa 1995. (krasjes op stand vlak)
h. 27 cm. b. 40 cm. d. 20 cm.
Taxatie: € 800 - € 1.200
:
Hamerprijs:
Overboden