23e zitting - Woensdag 15 mei 14:00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1234
Twee houten buttes, 18e eeuw.

Een groen en rood gelakt, een bruin gelakt. (beschadigingen)

H. 11-13 cm.

(2)

Taxatie: € 40 - € 60
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20

Hamerprijs: € 20