23e zitting - Woensdag 15 mei 14:00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Hindeloopen, twee houten polychroom geschilderde buttes, eind 18e eeuw.
Uitgevoerd met florale beschildering op meekrab fond.
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100