23e zitting - Woensdag 15 mei 14:00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1235
Hindeloopen, twee houten polychroom geschilderde buttes, eind 18e eeuw.

Uitgevoerd met florale beschildering op meekrab fond.

10,5-15,5 cm.

(2)

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100