23e zitting - Woensdag 15 mei 14:00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1236
Houten gekuipte butte, vroeg 19e eeuw.

Uitgevoerd met wilgentenen. Deksel met gestoken hippocampus.

h. 27 cm, b. 23 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80