23e zitting - Woensdag 15 mei 14:00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1245
Blikken tabaksdoos, 19e eeuw;

Uitgevoerd met schildering van slagerij. (beschadigingen)

l. 14,5 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30