23e zitting - Woensdag 15 mei 14:00 uur: 1000-1370 - Pleet en galanterieën
Catalogusnummer: 1246
Bronzen van Heemskerk kandelaar, 18e eeuw,

hierbij schilderij, 19e eeuw, portret (beschadigd)

h. 21,5 cm. en schilderij, 50 x 35 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140