Delft, polychroom geschilderde aardewerk schotel met Orangisten decor, 18e eeuw.
Uitgevoerd met schildering van sinaasappelboom en voorzien van [VV PW D5.] [de oranjeboom die groeid zonder schroom] {frittings}.
Taxatie: € 150 - € 250
Hamerprijs: