24e zitting - Woensdag 15 mei 19:00 uur: 1571-1699 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1699
Italië, aardewerk polychroom geschilderde dekseldoos, Capo di Monte, 20e eeuw.
Uitgevoerd met polychroom geschilderde reliëfdecoratie van twee geliefden.
h. 8 cm, b. 11 cm.
(1)
Taxatie: € 30 - € 50
Hamerprijs: