6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Bernard Picart (1673-1733)
Interieur met twee figuren
inkttekening, gesign. r.o., 1712, 33 x 21 cm.
Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Taxatie: € 300 - € 600
:
Hamerprijs:
Overboden