6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 6461
update-catalogue
Franz van den Hove (1846-1921)

De Binnen Amstel richting de Kloveniersburgwal

board, gesign. r.o., 1883, 26 x 40 cm.

[1]

Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700

outbid-warning
Overboden