020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6169
Niek van der Plas (geb. 1954)
Plein met terrassen
board, gesign. r.o., 14 x 23 cm.
[1]
Taxatie: € 160 - € 260
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260
Hamerprijs:
€ 260
Overboden