Amador Braojos (Toledo 1947), zilveren vormstuk gezet in witte kwarts, laat 20e eeuw.
Vormgegeven als steigerende ram, geplaatst op geslepen agaat. Gemerkt 925. [gebroken oor]
Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: