Mogelijk Frankrijk, polychrome aardewerken melkkan in de vorm van een koe, 19e eeuw,
op groengeglazuurde plint met melkmeid (enkele kleine restauraties en beschadigingen)
Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: