Japan, lakwerk en parelmoer plaquette, Edo, 19e eeuw;
Uitgevoerd met voorstelling van een waag. De andere zijde met annotatie: 'G. P. Claasens, ter gedachtenis van ......' mogelijk gedateerd 1824.
Taxatie: € 250 - € 350
Hamerprijs: