Catalogusnummer: 2053
Japan, lakwerk en parelmoer plaquette, Edo, 19e eeuw;

Uitgevoerd met voorstelling van een waag. De andere zijde met annotatie: 'G. P. Claasens, ter gedachtenis van ......' mogelijk gedateerd 1824.

b. 13,5 cm, h. 9 cm

Taxatie: € 250 - € 350
Hamerprijs: