15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Johan van Loon (1934-2020)
porseleinen sculptuur, gevouwen papier met titaan luster. Niet gesigneerd.
h. 13,5 x b. 25 x d. 12 cm
Taxatie: € 100 - € 200
:
Hamerprijs:
Overboden