15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Johan van Loon (1934-2020)
aardewerk vaas in roesttinten met textiel reliëf, voor en achterzijde met een dun porseleinen uitgesneden applique. gemonogrameerd en gedateerd 2004
Taxatie: € 200 - € 300
:
Hamerprijs:
Overboden