15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Josef Tomecko (1945), Geslepen glassculptuur "Prism", circa 1990.
[niet gesigneerd], chips.
h. 38,5 cm, b. 19,5 cm, d. 7,5 cm
Taxatie: € 200 - € 300
:
Hamerprijs:
Overboden