020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 2685
Andrej Jakab (1950), geslepen en gepolijste glassculptuur, circa 1995.
[niet gesigneerd, chips]
h. 49 cm.
(1)
Taxatie: € 200 - € 300
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €