020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 2689
Jan van der Vaart (1931-2000), bronskleurige steengoed cilindrische dekseldoos, ca. 1980;
Onderzijde gemerkt.
h. 13 cm, diam. 9 cm
[1]
Taxatie: € 100 - € 200
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €