Catalogue number: 2182
Italië, in diep reliëf gestoken notenhouten paneel, circa 1700.

Met voorstelling van veldslag naar klassiek voorbeeld van strijdende krijgers en paarden. (beschadigingen)

h. 23 cm, b. 118 cm. d. 4,5 cm.

Estimate: € 800 - € 1,200
Current bid: € 975
Hammer Price: € 975

Hammer price: € 975