Catalogusnummer: 6479
Floris Arntzenius (1864-1925)

Twee paarden in de sneeuw

gouache, gesign. r.o., tent. Laren, Singer Museum, 1969 [Welling p.10] Welling p.10, herkomst: Glerum, 8 december 2003, lot nr. 34, 37,5 x 49 cm.

Taxatie: € 4.000 - € 8.000
Huidig bod: € 4.000
Hamerprijs: € 4.000

Hamerprijs: € 4.000