020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6143
Hollandse school, 20e eeuw, met signatuur Kruseman van Elten
Landschap met rustende familie in een veld
maroufe, 41 x 66 cm.
[1]
Taxatie: € 60 - € 140
:
Hamerprijs:
Overboden
Bied
Totaal incl. kosten: €