14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Duitsland, paar gestoken houten en polychroom geschilderde sculpturale kandelaren, 16e eeuw;
Voorstellende gespiegeld paar gezeten engelen met penkandelaren in de handen. (beschadigingen, vleugels manco)
Estimate: € 4,000 - € 6,000
Hammer Price: