14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Noord Frankrijk, eikenhouten gestoken sculptuur voorstellende Madonna met kind, 15e eeuw;
Uitgevoerd in staande pose met kroon. (beschadigingen, resten van polychromie).
Estimate: € 2,000 - € 3,000
Current bid: € 1,600
Hammer Price: € 1,600