14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2399 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2424
Noord Frankrijk, eikenhouten gestoken sculptuur voorstellende Madonna met kind, 15e eeuw;

Uitgevoerd in staande pose met kroon. (beschadigingen, resten van polychromie).

h. 62,5 cm

Taxatie: € 2.000 - € 3.000
Huidig bod: € 1.600
Hamerprijs: € 1.600

Hamerprijs: € 1.600