14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2399 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2425
Frankrijk, houten gestoken en polychroom geschilderd corpus fragment, 18e eeuw

h. 53 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000

Hamerprijs: € 1.000