14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2399 - Ikonen en religieuze kunst
Twee houten Corpi Christi, wijwaterbakje en putti kopje. 16e-18e eeuw.
Het Corpus fragment met resten van polychromie. [beschadigingen]
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320