14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Twee houten Corpi Christi, wijwaterbakje en putti kopje. 16e-18e eeuw.
Het Corpus fragment met resten van polychromie. [beschadigingen]
Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 320
Hammer Price: € 320