14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Duitsland, paar gestoken houten en polychroom geschilderde sculpturale kandelaren, 16e eeuw;
Voorstellende gespiegeld paar gezeten engelen met penkandelaren in de handen. (beschadigingen, vleugels manco)
Taxatie: € 4.000 - € 6.000
Hamerprijs: