14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2426
Twee houten Corpi Christi, wijwaterbakje en putti kopje. 16e-18e eeuw.

Het Corpus fragment met resten van polychromie. [beschadigingen]

h. 9-23,5 cm.

[4]

Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: