1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 861
Tazza, 19e eeuw,

afgezet met een parelrand, mt. J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten 1858 - 1924, jaarletter W voor 1881, 1e gehalte,

265 gr. h. 10 cm, diam.14,5 cm

Taxatie: € 100 - € 160
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100