1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 860
India, Kutch, vergulde haarkam met parfumhouder, 19e eeuw,

bewerkt en halvemaanvormig, bekroond door twee pauwen,

h 4 cm, br 8,5 cm, 44,8 gr.

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100