1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 806
Mogelijk Oostenrijk, gelobde melkkan, ca. 1900,

vergulde binnenkant, gemerkt mt. LB en kleine garantie merk keur, benen versieringen aan greep, 2e gehalte,

h 14 cm, br 15 cm, 418 gr.

Taxatie: € 180 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180

Hamerprijs: € 180