Mogelijk Oostenrijk, gelobde melkkan, ca. 1900,
vergulde binnenkant, gemerkt mt. LB en kleine garantie merk keur, benen versieringen aan greep, 2e gehalte,
h 14 cm, br 15 cm, 418 gr.
Taxatie: € 180 - € 200
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180