1e zitting - Dinsdag 30 april 14.00 uur: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 808
Tien koffielepels en kinderlepeltje, ca. 1900,

spatelmodel mt. onduidelijk jaarletter 1908, kinderlepeltje mt. Gerritsen & van Kempen Zeist 1937, 2e gehalte in mahoniehouten doosje, 19e eeuw,

153 gr.

[zkj]

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80