14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Italië, houten gestoken en gepolychromeerde sculptuur van de heilige Anna en Maria. 19e eeuw.
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 340
Hammer Price: € 340