14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Duitsland, Gestoken en gepolychromeerd houten sculptuur van Sint Christoffel. 18e/19e eeuw.
De onderzijde met monogram AK.
Estimate: € 280 - € 350
Current bid: € 400
Hammer Price: € 400