14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Catalogue number: 2429
Duitsland, Gestoken en gepolychromeerd houten sculptuur van Sint Christoffel. 18e/19e eeuw.

De onderzijde met monogram AK.

h. 41,5 cm.

(1)

Estimate: € 280 - € 350
Current bid: € 400
Hammer Price: € 400

Hammer price: € 400