14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Frankrijk, papier-maché en polychroom geschilderd reliëf paneel, 19e eeuw;
Uitgevoerd met voorstelling van de aanbidding der herders, 'Lucas II'.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 140
Hammer Price: € 140