14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Italië, houten gestoken en gepolychromeerde sculptuur van de heilige Anna en Maria. 19e eeuw.
Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: