14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Frankrijk, papier-maché en polychroom geschilderd reliëf paneel, 19e eeuw;
Uitgevoerd met voorstelling van de aanbidding der herders, 'Lucas II'.
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: