13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Delft, vijftien blauw-wit geschilderde tegels, 17e eeuw.
Met voorstellingen van figuren, hoekmotief ossekop. Gemonteerd in houten lijst. (restauraties, fritting)
Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 280
Hammer Price: € 280