13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Delft, negen polychroom geschilderde tegels, 17e eeuw.
Met voorstelling van bloeiende tulp, Franse lelie hoekmotief. Gemonteerd in houten lijst. (restauraties, fritting)
Estimate: € 150 - € 200
Current bid: € 260
Hammer Price: € 260