13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Delft, negen blauw-wit geschilderde tegels, 17e eeuw.
Allen hoekmotief ossekop, met voorstellingen van figuren op de rug gezien. Gemonteerd in houten lijst (restauraties, fritting).
Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 160
Hammer Price: € 160