Delft, negen blauw-wit geschilderde tegels, 17e eeuw.
Allen hoekmotief ossekop, met voorstellingen van figuren op de rug gezien. Gemonteerd in houten lijst (restauraties, fritting).
Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: