14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Vlaanderen, gestoken houten sculptuur van Christus op de koude steen, 16e eeuw.
(restauraties) Op achterzijde met etiket collection Vecht Amsterdam.
h. 94 cm, b. 38 cm, d. 30 cm.
Estimate: € 600 - € 800
Current bid: € 1,100
Hammer Price: € 1,100