14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Polychroom geschilderde met gips bedekte gestoken houten voorstelling van Jezus en de Farizeeërs.
Op vergulde achtergrond, gemonteerd op houten paneel.
h. 63 cm, b. 130 cm, d. 8 cm.
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 200
Hammer Price: € 200