14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2433
Vlaanderen, gestoken houten sculptuur van Christus op de koude steen, 16e eeuw.

(restauraties) Op achterzijde met etiket collection Vecht Amsterdam.

h. 94 cm, b. 38 cm, d. 30 cm.

Taxatie: € 600 - € 800
Hamerprijs: