14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Polychroom geschilderde met gips bedekte gestoken houten voorstelling van Jezus en de Farizeeërs.
Op vergulde achtergrond, gemonteerd op houten paneel.
h. 63 cm, b. 130 cm, d. 8 cm.
Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: