: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6174
Ad Blok van der Velden (1913-1980)

Italiaans berglandschap

doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 50 x 70 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: