15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2559
A.D. Copier (1901-1991), likeurset in meerblauw glas, 1929;

karaf met kantig geslepen stop, zes likeurglaasjes op facet geslepen steel. Allen gemerkt met geëtst monogram. Uitvoering Glasfabriek Leerdam. (karaf met aanslag aan de binnenzijde).

h. 7 - 23 cm

[7]

Taxatie: € 400 - € 600
Hamerprijs: