15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2588
Jan van der Vaart (1931-2000), bronskleurige steengoed multiple vaas, ontwerp 1991;

Onderzijde gemerkt '91, vdVaart en Wiel.

h. 17,5 cm, b. 14 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 675
Hamerprijs: € 675

Hamerprijs: € 675