15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Cor Jong (geb. 1955), bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 1979;
Voorstellende verstrengeld paar. Gesigneerd, gemonogrammeerd en gedateerd. Op houten voet.
h. 35 cm, incl. voet 38 cm
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240