3e zitting - Woensdag 6 november 14.00 uur: 0001-0512 - Juwelen
Catalogusnummer: 320
14 kt. Gouden oorhangers, 19e eeuw.

Opgebouwd uit twee halve geelgouden bollen met spinnetjes. De onderzijde met geribbelde cillinders (enkele afgebroken / geknakt) en roodgouden pampel. Meesterteken Pieter Adema, Leeuwarden, 1835 - 1878

bruto 5,6 gr., h. 46 mm

14 k. gold earrings, 19th century. Made up of two half yellow gold spheres with cannetille. The bottom with ribbed cylinders (some broken off/ split) and red gold drop. Maker's mark Pieter Adema, Leeuwarden, 1835 - 1878

Taxatie: € 180 - € 220
Hamerprijs: